Gallery 1.5 - en to pl translation catalogue (988 entries)

en: You are not allowed to perform this action!
pl: Nie masz możliwości wykonać tej akcji.

en: Name and comment are both required to save a new comment!
pl: Pole nazwy i komentarz muszą być wypełnione by dodać nowy komentarz!!

en: Your comment is too long, the admin set maximum length to %d chars
pl: Twój komentarz jest za długi, administrator ustawił maksymalną długość na %d znaków

en: Your Comment contains forbidden words. It will not be added.
pl: Twój komentarz zawiera zakazane słowa. Nie zostanie dodany.

en: Add Comment
pl: Dodaj komentarz

en: Enter your comment for this picture in the text box below.
pl: Wpisz swój komentarz dla tego obrazka w polu poniżej.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Add Photos
pl: Dodaj zdjęcia

en: Applet (big)
pl: Applet (duży)

en: Form
pl: Formularz

en: Other
pl: Inny

en: statistics
pl: statystyki

en: View some statistics about your Gallery. Such as most viewed pictures, or best rated photos etc.
pl: Zobacz statystyki Twojej Galerii. Takie jak najczęściej oglądane zdjęcia lub najlepiej ocenione zdjęcia itd.

en: configuration wizard
pl: Konfiguracja pól użytkownika

en: Use the config wizard to reconfigure or tweak your Gallery
pl: Użyj czarodzieja konfiguracji aby przekonfigurować Twoją Galerię.

en: find orphans
pl: znajdź sieroty

en: Find, remove or re-attach orphaned elements.
pl: Znajdź, usuń albo przyłącz ponownie porzucone elementy.

en: find comment spam
pl: znajdź komentarzowy spam

en: Find and remove comments that contains spam.
pl: Znajdź i usuń komentarze zawierające spam.

en: validate albums
pl: zalegalizuj albumy

en: Identify invalid albums, missing files, and other errors that may prevent you from migrating to Gallery 2
pl: Zidentyfikuj nieprawidłowe albumy, brakujące pliki oraz inne błędy, które mogą nie dopuścić do migracji...

en: manage users
pl: użytkownicy

en: Manage your users.
pl: Zarządzaj użytkownikami

en: Admin options
pl: Opcje admina

en: return to gallery
pl: powrót dj Galerii

en: Album Permissions
pl: Prawa do albumu

en: Changing permissions for %s
pl: Zmiana praw dla %s

en: Owner:
pl: Właściciel:

en: Users who can see the album
pl: Użytkownicy mogący widzieć ten album

en: Users who can change album text.
pl: Użytkownicy mogący zmieniać teksty albumu.

en: Users who can add photos.
pl: Użytkownicy mogący dodawać obrazki.

en: Users who can modify photos.
pl: Użytkownicy mogący modyfikować obrazki.

en: Users who can delete photos.
pl: Użytkownicy mogący kasować obrazki.

en: Users who can create sub albums.
pl: Użytkownicy mogący tworzyć pod-albumy.

en: Users who can view full (original) images.
pl: Użytkownicy mogący oglądać pełno-wymiarowe obrazki.

en: Users who can add comments.
pl: Użytkownicy mogący dodawać komentarze.

en: Users who can view comments.
pl: Użytkownicy mogący przeglądać komentarze.

en: Apply permissions to all sub-albums
pl: Zastosuj pozwolenia do wszystkich podalbumów.

en: Save
pl: Zapisz

en: Done
pl: Zrobione

en: Search
pl: Szukaj

en: 1 album | %d albums
pl[0]: 1 album
pl[1]: %d albumy
pl[2]: %d albumów

en: no albums
pl: Brak albumów

en: 1 top-level album | %d top-level albums
pl[0]: 1 główny album
pl[1]: %d główne albumy
pl[2]: %d głównych albumów

en: No top-level albums
pl: brak głównych albumów

en: %d total
pl: %d wszystkich

en: 1 image | %d images
pl[0]: 1 obrazek
pl[1]: %d obrazki
pl[2]: %d obrazków

en: no images
pl: żadnych obrazków

en: 1 page | %d pages
pl[0]: 1 strona
pl[1]: %d strony
pl[2]: %d stron

en: no pages
pl: brak stron

en: %s (%s), %s on %s
pl: %s (%s), %s na %s

en: %s, %s on %s
pl: %s, %s na %s

en: Welcome, %s
pl: Witaj %s

en: new album
pl: nowy album

en: preferences
pl: ustawienia

en: documentation
pl: dokumentacja

en: admin page
pl: strona administratora

en: logout
pl: wyloguj

en: login
pl: zaloguj

en: register
pl: rejestracja

en: Attention Gallery Administrator!
pl: UWAGA Administratorze!

en: %s has detected the following %d invalid album(s) in your albums directory<br>(%s):
pl: %s wykrył następujące %d nieprawidłowe albumy w Twoim katalogu albumów<br>(%s).

en: Please move it/them out of the albums directory.
pl: Zaleca się usunięcie ich z katalogu albumów.

en: %s has detected that %d of your albums are out of date.
pl: %s wykrył że %d Twoich albumów jest nieaktualnych.

en: Please %s.
pl: Proszę %s.

en: upgrade those albums
pl: aktualizuj te albumy

en: Attention!
pl: Uwaga!

en: The album or photo that you were attempting to view either does not exist, or requires user privileges that you do not posess. %s
pl: Album lub zdjęcie, które próbowałeś wyświetlić nie istnieje lub wymaga uprawnień, których ty nie posiadasz. %s

en: %s and try again.
pl: %s i spróbuj ponownie.

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Highlight for Album:
pl: Okładka Albumu:

en: title
pl: tytuł

en: Hey!
pl: Hej!

en: %s so that the URL is not so generic!
pl: %s temu albumowi aby URL nie był taki typowy!

en: Rename this album
pl: Zmień nazwę albumu

en: Last changed on %s.
pl: Ostatnia zmiana %s.

en: This album contains 1 item. | This album contains %d items.
pl[0]: Ten album zawiera 1 element.
pl[1]: Ten album zawiera %d elementy.
pl[2]: Ten album zawiera %d elementów.

en: This album has been viewed %s since %s.
pl: Ten album przeglądano %s od %s.

en: 1 time | %d times
pl[0]: 1 raz
pl[1]: %d razy
pl[2]: %d razy

en: 0 times
pl: 0 razy

en: reset counter
pl: resetuj licznik

en: Comments available for this item.
pl: Komentarze dostępne dla tej pozycji

en: Captioned album does not match current album - aborting changes!
pl: Album nie pasuje do bieżącego albumu - anulowanie zmian!

en: Debugging: Click here to return to the album
pl: Debugowanie: Kliknij tutaj aby powrócić do albumu

en: Captionator
pl: Zmieniacz podpisów

en: Multiple Caption Editor.
pl: Masowy zmieniacz podpisów.

en: 1 photo in this album
pl: 1 zdjęcie w tym albumie

en: items in this album
pl: pozycji w tym albumie

en: on
pl: na

en: one page | %d pages
pl[0]: jedna strona
pl[1]: %d strony
pl[2]: %d stron

en: Save and Exit
pl: Zapisz i wyjdź

en: Save and Edit Next %d
pl: Zapisz i edytuj następny %d

en: Save and Edit Previous %d
pl: Zapisz i edytuj poprzedni %d

en: Exit
pl: Wyjdź

en: (click to enlarge)
pl: (kliknij aby powiększyć)

en: hidden
pl: ukryty

en: Album Caption
pl: Podpis albumu:

en: Movie Caption
pl: Podpis filmu

en: Photo Caption
pl: Podpis zdjęcia

en: Title
pl: Tytuł

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Capture Date
pl: Data zrobienia

en: NO PHOTOS!
pl: BRAK OBRAZKÓW!

en: Untitled
pl: Nienazwany

en: Album up to date.
pl: Album jest na czasie

en: Upgrading album properties...
pl: Aktualizacja ustawień albumu...

en: Renaming album from %s to %s...
pl: Zmiana nazwy albumu z %s na %s...

en: done
pl: zrobione

en: Upgrading item %d of %d . . .
pl: Aktualizacja pozycji %d z %d . . .

en: msg should be an array!
pl: msg powinno być tablicą!

en: No email sent as no valid email addresses were found
pl: Email nie został wysłany gdyż nie znaleziono żadnych prawidłowych adresów

en: Entering album %s, processing %d photos
pl: Wchodzenie do albumu %s, przetwarzanie %d zdjęć.

en: Processing element %d...
pl: Przerabianie obrazka %d...

en: Doing the naming
pl: Trwa proces nazywania.

en: Image Preprocessing
pl: Wstępne przetwarzanie obrazu.

en: Resizing/compressing original image
pl: Skalowanie/kompresowanie oryginalnego obrazka

en: Cannot resize/compress this filetype
pl: Nie mogę skalować/kompresować tego typu pliku

en: Adding Photo to the photo list
pl: Dodawanie zdjęcia do listy zdjęć.

en: Resizing %s
pl: Skalowanie %s

en: Photo auto-rotated/transformed
pl: Zdjęcie automatycznie obrócone/zmienione

en: Watermarking Image
pl: Oznakowuje obrazek (znak wodny).

en: No highlight
pl: Brak okładki

en: Requested index [%d] out of bounds [%d]
pl: Żądany indeks [%d] poza granicami [%d]

en: Processing image %d...
pl: Przerabianie obrazka %d...

en: Error %s getting EXIF data
pl: Błąd %s otrzymywania danych EXIF.

en: Email problem: skipping %s (UID %s) because email address %s is not valid.
pl: Problem z email: pomijam %s (UID %s) ponieważ adres email %s jest nie prawidłowy.

en: Invalid image
pl: Nieprawidłowy obrazek

en: Generating thumbnail.
pl: Tworzenie miniatur

en: Unable to make thumbnail
pl: Zrobienie miniaturki jest niemożliwe

en: No preview
pl: Brak podglądu

en: No thumbnail
pl: Brak miniaturki

en: Anonymous User
pl: Nieznajomy

en: Nobody
pl: Nikt

en: Unable to create dir
pl: Utworzenie katalogu jest niemożliwe

en: %s exists, but is not a directory!
pl: %s istnieje, ale nie jest katalogiem!

en: The folder folder which contain your userinformation (%s) is not writable.
pl: Folder, który zawiera informacje o użytkowniku (%s) nie jest zapisywalny.

en: Your Userfile is not writeable
pl: Twój plik użytkownika nie jest zapisywalny.

en: Illegal username %s: must at least 2 characters
pl: Zła nazwa użytkownika %s: musi zawierać przynajmniej 2 znaki

en: Illegal username %s: must at most 15 characters
pl: Zła nazwa użytkownika %s: może zawierać najwyżej 15 znaków

en: Illegal username %s: must contain only letters or digits
pl: Zła nazwa użytkownika %s: może zawierać tylko cyfry i litery

en: %s is reserved and cannot be used.
pl: %s jest zarezerwowany i nie może być użyty.

en: A user with the username of %s already exists
pl: Użytkownik o nazwie %s juz istnieje

en: Password must be at least 3 characters
pl: Hasło musi być conajmniej 3 znakowe

en: Checking user %d of %d . . . .
pl: Sprawdzanie użytkownika %d z %d . . . .

en: skipped
pl: pominięty

en: Problem adding %s:
pl: Problem z dodaniem %s:

en: Copy Photo
pl: Kopiuj Zdjęcie

en: Invalid album selected: %s
pl: Nieprawidłowy wybrany album: %s

en: Can't copy album #%d
pl: Nie mogę przekopiować albumu #%d

en: Copying photo #%d
pl: Kopiowanie zdjęcia #%d

en: Creating Thumbnail
pl: Tworzenie miniatur

en: Skipping Album #%d
pl: Pomijaj album #%d

en: Dismiss
pl: Zaniechaj

en: Copy a range of photos to a new album:
pl: Kopiuj zakres zdjęć do nowego albumu:

en: To copy just one photo, make First and Last the same.
pl: Aby kopiować tylko jeden obrazek, ustaw pierwszy i ostatni na ten sam obrazek

en: Nested albums in this range will be ignored.
pl: Zagnieżdżone albumy z tego zakresu będą pominięte

en: First
pl: Pierwszy

en: Last
pl: Ostatni

en: New Album
pl: Nowy album

en: WARNING: Some of the albums need to be upgraded to the current version of %s.
pl: OSTRZEŻENIE: Część z albumów musi zostać uaktualniona do obecnej wersji %s.

en: Upgrade now
pl: Aktualizuj

en: Copy to Album!
pl: Kopiuj do albumu!

en: no album / index specified
pl: nie wybrano albumu / indexu

en: Passwords do not match!
pl: Hasła się nie zgadzają!

en: Create User
pl: Utwórz użytkownika

en: User %s created
pl: Użytkownik %s stworzony

en: %s has registered by %s.  Email has been sent to %s.
pl: %s został zarejestrowany przez %s. Email został wysłany do %s.

en: Gallery Registration
pl: Rejestracja Galerii

en: Email sent to %s.
pl: Email wysłany do %s.

en: yes
pl: tak

en: no
pl: nie

en: Create a new user here.
pl: Utwórz nowego użytkownika.

en: Create
pl: Utwórz

en: Delete Album
pl: Kasuj album

en: Do you really want to delete this album?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten album?

en: Delete
pl: Kasuj

en: no album specified
pl: nie wybrano albumu

en: Delete Photo
pl: Kasuj obrazek

en: Do you really want to delete this photo?
pl: Czy na pewno chcesz skasować ten obrazek?

en: Delete User
pl: Kasuj użytkownika

en: You can't delete your own account!
pl: Nie możesz usunąć swojego własnego konta!

en: Users can have special permissions in each album.
pl: Użytkownicy mogą mieć specjalne przywileje dot. albumów.

en: If you delete this user, any such permissions go away. | if you delete these users, any permissions will go away
pl[0]: Jeśli skasujesz tego użytkownika, wszystkie uprawnienia znikną.
pl[1]: Jeśli skasujesz tych użytkowników, wszystkie uprawnienia znikną.
pl[2]: if you delete these users, any permissions will go away

en: Users cannot be recreated.
pl: Użytkownik nie będzie mógł zostać odtworzony.

en: Even if this user is recreated, those permissions are gone. | Even if you recreate one of those users, the permissions are gone.
pl[0]: Nawet jeśli użytkownik zostanie ponownie utworzony, przywileje przepadną.
pl[1]: Nawet jeśli użytkownik zostanie ponownie utworzony, przywileje przepadną.
pl[2]: Nawet jeśli użytkownik zostanie ponownie utworzony, przywileje przepadną.

en: Do you really want to delete user | Do you really want to delete these users
pl[0]: Czy na pewno chcesz skasować tego użytkownika
pl[1]: Czy na pewno chcesz skasować tego użytkownika
pl[2]: Czy na pewno chcesz skasować tych użytkowników

en: Attempted security breach.
pl: Próba naruszenia bezpieczeństwa.

en: Rebuilding Thumbnails
pl: Odbudowywanie miniatur

en: Performing Operation..
pl: Wykonuje operację..

en: Do you also want to rebuild the thumbnails in subalbums?
pl: Czy chcesz także odnowić miniatury w podalbumach?

en: Rebuilding %d thumbnails...
pl: Odbudowywanie %d miniatur...

en: Rebuilding 1 thumbnail...
pl: Odbudowywanie 1 miniatury...

en: Album Properties
pl: Ustawienia albumu

en: Album Summary
pl: Podsumowanie Albumu

en: Album Title
pl: Tytuł albumu

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Link Color
pl: Kolor linków

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Font
pl: Czcionka

en: Borders
pl: Krawędzie

en: Border color
pl: Kolor krawędzi

en: Thumbnail size
pl: Rozmiar miniatury

en: Maximum dimensions of intermediate sized images
pl: Maksymalny rozmiar normalnej wielkości obrazka

en: off
pl: z

en: Maximum file size of intermediate sized JPEG/PNG images in kilobytes (0 or blank for no size restriction)
pl: Maksymalna wielkość pliku obrazów JPEG/PNG normalnej wielkości podana w kilobajtach (0 lub pusty dla opuszczenia restrykcji)

en: Maximum dimensions of full sized images
pl: Maksymalny rozmiar pełnej wielkości obrazka

en: Maximum file size of full sized JPEG/PNG images in kilobytes (0 or blank for no size restriction)
pl: Maksymalna wielkość pliku obrazów JPEG/PNG pełnej wielkości podana w kilobajtach (0 lub pusty dla opuszczenia restrykcji)

en: Show <i>Return to</i> link
pl: Pokaż <i>Wróć do</i>

en: Rows
pl: Wierszy

en: Columns
pl: Kolumn

en: Auto fit-to-window for<br>images without a resized copy
pl: Automatycznie dopasuj do okna<br>obrazki bez przeskalowanej kopii

en: Offer visitors ability to specify<br>preference for full-size or resized images
pl: Zaoferuj użytkownikom możliwość wyboru<br>czy obrazek ma być pełno-wymiarowy czy zeskalowany

en: Which photo printing services<br>do you want to let visitors use?
pl: Wybierz serwis wydruków zdjęć,<br>który chcesz by używali Twoi odwiedzający

en: Slideshow Type
pl: Typ slideshow

en: Off
pl: Wyłączone

en: Ordered
pl: W kolejności

en: Random
pl: Losowo

en: Include sub-albums in slideshow
pl: Dołącz pod-album w slideshow

en: Allow slideshow to loop
pl: Zezwalaj slideshow na zapętlenie

en: Slideshow Length
pl: Długość slideshow

en: Album Frame
pl: Obramowanie Albumu

en: Thumb Frame
pl: Obramowanie Miniaturki

en: Image Frame
pl: Obramowanie Obrazka

en: Display EXIF data?
pl: Wyświetlać dane EXIF?

en: Display click counter for this album?
pl: Wyświetl licznik kliknięć?

en: Display owners name with caption
pl: Pokazuj nazwy wlaścicieli z podpisem

en: Allow item owners to modify their images
pl: Zezwalaj właścicielom pozycji na ich modyfikowanie

en: Allow item owners to delete their images
pl: Zezwalaj właścicielom pozycji na ich kasowanie

en: Add new items at beginning of album
pl: Dodaj nowe pozycje na początku albumu

en: Display clickable image dimensions
pl: Wyświetlaj opcje zmiany wielkości obrazka

en: Apply values to nested albums (except album title and summary).
pl: Zastosuj zmiany do zagnieżdżonych albumów (oprócz tytułu albumu i podsumowania).

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Undo
pl: Cofnij

en: Close
pl: Zamknij

en: Year must be between 1000 and 3000
pl: Rok musi być pomiędzy 1000 i 3000

en: Edit Text
pl: Edytuj tekst

en: Edit Caption
pl: Edytuj Podpisy

en: Caption
pl: Podpis

en: Photo Capture Date
pl: Data dodania obrazka

en: Month
pl: Miesiąc

en: Day
pl: Dzień

en: Year
pl: Rok

en: Hours
pl: Godzin

en: Minutes
pl: Minut

en: Seconds
pl: Sekund

en: Edit %s
pl: Edytuj %s

en: Edit the %s and click %s when you're done
pl: Edytuj %s i naciśnij %s kiedy skończysz

en: Custom Thumbnail
pl: Twoja miniatura

en: Remaking the Thumbnail...
pl: Przetwarzanie miniatury...

en: Choose which part of the image will compose your thumbnail:
pl: Wybierz, która część obrazka bedzie tworzyć miniaturkę:

en: Watermarking photo.
pl: Znakowanie zdjęcia.

en: this may take a while
pl: to może zająć chwilę

en: Please select a watermark.
pl: Wybierz znak wodny.

en: Please select an alignment.
pl: Proszę wybrać wyrównanie.

en: Edit Watermark
pl: Edycja Oznakowania

en: Preview
pl: Podgląd

en: untitled field
pl: Nienazwane pole

en: Configure Custom Fields
pl: Konfiguracja pól użytkownika

en: Number of user defined custom fields
pl: Ilość zdefiniowanych pól przez użytkownika

en: Field
pl: Pole

en: Apply values to nested albums.
pl: Zastosuj do zagnieżdzonych Albumów.

en: Admin help
pl: Pomoc dla admina

en: To install or upgrade the Gallery Remote Applets, please refer to
pl: Aby zainstalować lub zaktualizować Zdalne Aplety Galerii, zajrzyj do

en: the documentation page
pl: strona dokumentacji

en:  on the Gallery web site.
pl:  na stronie Galerii.

en: Use the Gallery Remote Applet to upload pictures. It will take a short while to download.
pl: Używa Zdalnego Apletu Galerii by wgrywać zdjęcia. Zajmie chwilę by go ściągnąć.

en: If you don't have the Java Plugin 1.4 or later, you can use one of the other methods.
pl: Jeżeli nie masz wtyczki Java 1.4 lub nowszej, możesz użyć innej metody.

en: Your browser doesn't support applets; you should use one of the other upload methods.
pl: Twoja przeglądarka nie wspiera innych apletów; powinieneś użyć innej metody wgrywania.

en: Use the Gallery Remote Mini Applet to upload pictures. It will take a short while to download.
pl: Używa Zdalnego Mini Apletu Galerii by wgrywać zdjęcia. Zajmie chwilę by go ściągnąć.

en: Click the <b>Browse</b> button to locate a photo to upload.
pl: Kliknij <b>Przeglądaj</b> aby zlokalizować obrazek do wgrania.

en: Supported file types
pl: Obsługiwane typy plików

en: Tip:
pl: Podpowiedź:

en: Upload a compressed file (zip, rar, ace ...) full of photos and movies!
pl: TIP: Wgraj skompresowany plik (zip, rar, ace...) pełen zdjęć i filmów!

en: 1. Select the number of files you want to upload:
pl: 1. Wybierz ile plików chcesz wgrać:

en: Optional:
pl: Alternatywny:

en: Select the number of meta data files you want to upload:
pl: Wybierz liczbę plików meta, które chcesz wgrać:

en: 2. Use the Browse button to find the photos on your computer
pl: 2. Użyj przycisku Przeglądaj aby znaleźć zdjęcia na komputerze

en: File
pl: Plik

en: 3. Use the Browse button to find the meta data files on your computer
pl: 3. Użyj przycisku Przeglądaj aby znaleźć pliki meta na Twoim komputerze

en: If no caption is set, what would you like the captions to default to?
pl: Jeśli nie ma ustawionego nagłówka, jaki ma być standardowy nagłówek?

en: Upload Now
pl: Wgraj teraz

en: You can use one of these desktop agents to drag and drop photos from your desktop
pl: Możesz użyć jednego z agentów pulpitu aby przeciągnąć i upuścić obrazek bezpośrednio z pulpitu

en: A Java application that runs on Mac, Windows and Unix
pl: Aplikacja JAVA - działa na MACach, Windows'ach i Unix'ach

en: Other methods
pl: Inne metody

en: See a couple of other Methods for adding pictures to your Gallery on Gallerys Website.
pl: Spójrz na stronę Gallerii na kilka innych metod dodawania zdjęć do Twojej Galerii.

en: Windows XP Publishing Agent
pl: Agent Publikacji Windows XP

en: <i>Note:</i> this feature is still experimental!
pl: <i>Notka:</i> ta opcja jest jeszcze w fazie testów!

en: Upload any images found at this location.
pl: Wgraj wszystkie obrazki znalezione w tej lokalizacji.

en: The location can either be a URL or a local directory on the server.
pl: Lokalizacja może być zarówno URLem jak i lokalnym katalogiem na serwerze.

en: FTP images to a directory on your server then provide that path here!
pl: Wgraj poprzez FTP obrazki do katalogu na serwerze a potem wprowadź tutaj ścieżkę do niego!

en: What would you like the captions to default to?
pl:  Jaki ma być standardowy nagłówek?

en: Submit URL or directory
pl: Wgraj z URLa lub katalogu

en: Slide Show for Gallery :: %s
pl: Slide Show z Galerii :: %s

en: Slide Show for album :: %s
pl: Slide Show dla albumu :: %s

en: If you don't have the Java Plugin 1.4 or later, or you don't want to wait for the applet to download, you can use one of the non-fullscreen versions.
pl: Jeżeli nie masz wtyczki Java 1.4 lub nowszej, lub jeżeli nie chcesz czekać aż aplet się ściągnie, możesz użyć jednej z opcji nie pełno ekranowych.

en: Your browser doesn't support applets; you should use one of the other slideshow methods.
pl: Twoja przeglądarka nie wspiera apletów; powinieneś użyć, innej metody slideshow.

en: %s Random Images from %s
pl: %s Losowe obrazy z %s

en: %d Random Images from album :: %s
pl: %d Losowe obrazy z albumu :: %s

en: Blend
pl: Przenikanie

en: Blinds
pl: Kreskowanie

en: Checkerboard
pl: Szachownica

en: Diagonal
pl: Przekątnie

en: Doors
pl: Kurtyna

en: Iris
pl: Krzyżowo

en: Pinwheel
pl: Promieniście

en: Pixelate
pl: Mozaika

en: Radial
pl: Radialnie

en: Rain
pl: Deszcz

en: Slide
pl: Rzutnik

en: Snow
pl: Śnieg

en: Spiral
pl: Spiralnie

en: Stretch
pl: Rozciągnij

en: RANDOM!
pl: LOSOWO!

en: The slide show is stopped, Click [play] to resume.
pl: Slideshow zatrzymany, kliknij [start] aby kontynuować.

en: Slide show is running...
pl: Slideshow trwa ...

en: The slide is showing full sized images, Click [normal size] to view resized images.
pl: Slideshow pokazuje zdjęcia w pełnej rozdzielczości. Kliknij [normalny rozmiar] by oglądać je w domyślnej wielkości.

en: The slide is showing normal sized images, Click [full size] to view full sized images.
pl: Slideshow pokazuje obrazy w normalnej wielkości, Kliknij [pełen rozmiar] by oglądać obrazy w pełnej wielkości.

en: Picture is loading...
pl: Obrazek jest ładowany...

en: of
pl: z

en: Please Wait...
pl: Prosze poczekaj...

en: reverse direction
pl: odwróć kierunek

en: full size
pl: pełny rozmiar

en: 1 second
pl: 1 sekunda

en: 2 seconds
pl: 2 sekundy

en: 3 seconds
pl: 3 sekundy

en: 5 seconds
pl: 5 sekund

en: 10 seconds
pl: 10 sekund

en: 15 seconds
pl: 15 sekund

en: 30 seconds
pl: 30 sekund

en: 45 seconds
pl: 45 sekund

en: 1 Minute
pl: 1 Minuta

en: Transition:
pl: Przejście:

en: This album has no photos to show in a slide show.
pl: Ten album nie zawiera obrazków.

en: back to album
pl: powrót do albumu

en: Slide Show for album
pl: Slide Show dla tego albumu

en: Sort by most viewed image first
pl: Sortuj według najczęściej przeglądanych obrazów najpierw.

en: most viewed
pl: najczęściej przeglądane

en: Sort by the latest added image first
pl: Sortuj według ostatniego dodanego obrazka najpierw.

en: latest added
pl: ostatnio dodane

en: Sort by image capture date
pl: Sortuj według daty przejęcia obrazka

en: latest shots
pl: Ostatnie ujęcia

en: Show images with comments - latest are shown first
pl: Pokaż obrazki z komentarzami - ostatnio dodane pokazywane jako pierwsze

en: latest comments
pl: ostatnie komentarze

en: Show random images
pl: Pokaż losowe obrazy

en: random images
pl: losowe obrazki

en: Show caption
pl: Pokaż podpis

en: Show album link
pl: Pokaż link do albumu

en: Show description
pl: Pokaż opis

en: Show comments
pl: przeglądaj komentarze

en: Show capture date
pl: Pokaż datę dodania obrazka

en: Show upload date
pl: Pokaż datę wgrania

en: Show number of views
pl: Pokaż liczbę wyświetleń

en: Show the add comment link
pl: Pokaż link do dodawania komentarzy

en: Show the add vote link
pl: Pokaż link do dodawania głosów

en: Show the album owners
pl: Pokaż właścicieli albumu

en: Show timing basic information
pl: Pokaż podstawowe informacje na temat czasów.

en: Reverses sort order - see above
pl: Odwrotna kolejność sortownia - zobacz powyżej

en: Thumb size in pixels
pl: Rozmiar miniatury w pixelach

en: Controls the number of photos displayed on one page
pl: Kontroluję liczbę zdjęć wyświetlanych na jednej stronie.

en: Controls the maximum number of photos listed, -1 for all
pl: Kontroluje maksymalną liczbę wypisanych zdjęć, -1 dla wszystkich

en: Above the comments
pl: Powyżej komentarzy

en: In the caption line
pl: W linii nagłówka

en: Above the stats
pl: Powyżej statystyk

en: Below the comments
pl: Poniżej komentarzy

en: Position of the add vote and add comment links
pl: Pozycja linków do dodawania komentarzy i głosów

en: Filter by year
pl: Filtruj według roku

en: Filter by month
pl: Filtruj według miesiąca.

en: Filter by day
pl: Filtruj według dnia

en: Member file
pl: Plik członków

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Old Password
pl: Stare hasło

en: New Password
pl: Nowe hasło

en: New Password (again)
pl: Potwierdź nowe hasło

en: Full Name
pl: Imię

en: Email Address
pl: Adres email

en: Gallery language
pl: Język Galerii

en: User can create albums
pl: Czy użytkownik może tworzyć albumy?

en: Send email to user <br>when account is created
pl: Wyślij email do użytkownika <br>w momencie utworzenia konta

en: User is an admin
pl: Użytkownik jest adminem

en: you can't un-admin yourself
pl: nie możesz się odadminić;]

en: Note: admins can always create albums
pl: Notka: admini mogą zawsze tworzyć albumy

en: Donate to Gallery now!!
pl: Dofinansuj Galerię teraz!!

en: Security violation
pl: Naruszenie bezpieczeństwa

en: delete album
pl: skasuj album

en: move album
pl: przesuń album

en: reorder album
pl: przestaw album

en: rename album
pl: zmień nazwę

en: edit captions
pl: edytuj podpisy

en: permissions
pl: prawa

en: properties
pl: ustawienia

en: view&nbsp;comments
pl: przeglądaj&nbsp;komentarze

en: watermark&nbsp;album
pl: oznakuj album

en: Logged in as:
pl: Zalogowany jako:

en: From:
pl: Od:

en: add comment
pl: dodaj komentarz

en: Delete marked comments
pl: Skasuj zaznaczone komentarze

en: view comments for this nested album
pl: przeglądaj komentarze dla tego pod-albumu

en: Album contains no comments
pl: Album nie zawiera żadnych komentarzy

en: delete comment
pl: skasuj komentarz

en: First Page
pl: Pierwsza strona

en: Previous Page
pl: Poprzednia strona

en: Next Page
pl: Następna strona

en: Last Page
pl: Ostatnia strona

en: First Photo
pl: Pierwszy obrazek

en: Previous Photo
pl: Poprzedni obrazek

en: Next Photo
pl: Następny obrazek

en: Last Photo
pl: Ostatni obrazek

en: %d of %d
pl: %d z %d

en: Watermark
pl: Oznakowanie

en: None
pl: Żaden

en: No files matching %s found in %s
pl: Błąd: Brak plików pasujących do %s znalezionych w %s

en: Could not open directory %s
pl: Nie mogę otworzyć katalogu %s

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Upper&nbsp;Left
pl: Lewy górny

en: Top
pl: Do góry

en: Upper&nbsp;Right
pl: Prawy górny

en: Left
pl: Lewo

en: Center
pl: Wypośrodkuj

en: Right
pl: Prawo

en: Lower&nbsp;Left
pl: Lewy dolny

en: Bottom
pl: Na dół

en: Lower&nbsp;Right
pl: Prawy dolny

en: Preview Size
pl: Rozmiar podglądu

en: Resized
pl: Przeskalowany

en: Full
pl: Pełny

en: Watermark subalbums
pl: Znakowanie podalbumów

en: Apply watermark to
pl: Użyj znakowania dla

en: All photos
pl: Wszystkie zdjęcia

en: Only sized photos
pl: Tylko skalowane zdjęcia

en: Only full photos
pl: Tylko pełnowymiarowe zdjęcia

en: Check All
pl: Zaznacz wszystkie

en: Clear All
pl: Odznacz wszystkie

en: Invert Selection
pl: Odróć zaznaczenie

en: Upload Date
pl: Data wgrania

en: Image Size
pl: Wielkość obrazka

en: Additional EXIF Data
pl: Dodatkowe dane EXIF

en: Description
pl: Opis

en: description
pl: opis

en: Vote
pl: Głosuj

en: Total points in brackets
pl: Wszystkich punktów w nawiasach

en: Average points in brackets
pl: Średnio punktów w nawiasach

en: 1 voter | %d voters
pl[0]: 1 głosujący
pl[1]: %d głosujących
pl[2]: %d głosujących

en: Result from one voter | Result of %d voters
pl[0]: Wyniki jednego głosującego.
pl[1]: Wyniki %d głosujących.
pl[2]: Wyniki %d głosujących.

en: %s: %s points;
pl: %s: %s punktów;

en: Key - %s
pl: Legenda - %s

en: No votes so far.
pl: Nikt jeszcze nie głosował.

en: Poll results:
pl: Wyniki ankiety:

en: No votes
pl: Brak głosów

en: Number %d overall.
pl: %d miejsce.

en: one vote | %d votes
pl[0]: jeden głos
pl[1]: %d głosy
pl[2]: %d głosów

en: SUCCEEDED
pl: POWODZENIE

en: Invalid username or password
pl: Nieprawidłowe hasło albo nazwa użytkownika

en: Please enter username and password.
pl: Podaj użytkownika i hasło

en: Login to %s
pl: Zaloguj do %s

en: Logging in gives you greater permission to view, create, modify and delete albums.
pl: Zalogowanie się daje ci większe przywileje do oglądania, tworzenia, modyfikowania i kasowania albumów.

en: Password
pl: Hasło

en: Login
pl: Zaloguj

en: Forgotten your password?
pl: Zapomniałeś hasła?

en: The last request for a password was less than %d minutes ago.  Please check for previous email, or wait before trying again.
pl: Ostatnie zapytanie o hasło było mniej niż %d minut temu. Sprawdź poczte i poczekaj chwile przed ponowieniem próby.

en: New password request
pl: Życzenie nowego hasła

en: Someone requested a new password for user %s from Gallery '%s' on %s. You can create a password by visiting the link below. If you didn't request a password, please ignore this mail.
pl: Ktoś zgłosił zapytanie o nowe hasło dla użytkownika %s z Galerii '%s" na %s. Możesz stworzyć nowe hasło odwiedzając link poniżej. Jeżeli natomiast nie chciałeś zmieniać hasła, zignoruj tę wiadomość.

en: Click to reset your password: %s
pl: Kliknij by zresetować swoje hasło: %s

en: New password request %s
pl: Zamawianie nowego hasła %s

en: An email has been sent to the address stored for %s.  Follow the instructions to change your password.  If you do not receive this email, please contact the Gallery administrators.
pl: Email został wysłany na adres zapisany dla %s. Wykonaj zamieszczone w nim instrukcje by zmienić swoje hasło. Jeżeli nie otrzymasz tego emaila, skontaktuj się z administratorami Galerii.

en: Email could not be sent.  Please contact %s administrators for a new password
pl: Email nie mógł być wysłany. Proszę o kontakt z administratorami %s by otrzymać nowe hasło

en: There is no valid email for this account.  Please contact %s administrators for a new password
pl: Nie ma żadnego poprawnego adresu email dla tego konta. Skontaktuj się z administratorami %s by otrzymać nowe hasło

en: Not a valid username
pl: Nieprawidłowy użytkownik

en: Send me my password
pl: Wyślij mi moje hasło

en: Please select a user
pl: Proszę wybrać użytkownika

en: Manage Users
pl: Zarządzaj użytkownikami

en: You can create, modify and delete users here.
pl: Możesz tutaj tworzyć, modyfikować i usuwać użytkowników

en: There are no users!  Create one.
pl: Nie ma żadnych użytkowników! Stwórz jakiegoś.

en: To select multiple users (only recognized for deletion), hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
pl: Aby zaznaczyć wielu użytkowników (rozpoznawane tylko dla kasowania), przytrzymaj Control (na PC) albo Command (na Mac) podczas klikania.

en: Bulk Create
pl: Tworzenie Hurtowo

en: Modify
pl: Modyfikuj

en: Invalid user
pl: Nieprawidłowy użytkownik

en: Modify User
pl: Modyfikuj użytkownika

en: You can change any information about the user using this form.
pl: Możesz zmienić każdą informację o użytkowniku używając tego formularza

en: Move Album
pl: Przesuń album

en: Select the new location of album
pl: Wybierz nową lokalizację dla albumu

en: Move it!
pl: Przesuń

en: Nest within another Album:
pl: Zagnieżdżony w innym albumie:

en: Move to Album!
pl: Przesuń do albumu

en: Reorder Album
pl: przestaw album

en: Reorder Photo
pl: Przestaw Zdjęcie

en: Move Photo
pl: Przesuń obrazek

en: You can't move photos into the album they already exist in.
pl: Nie możesz przenosić zdjęć do albumów, w których one już istnieją.

en: You do not have the required permissions to write to %s!
pl: Nie masz wystarczających praw by zapisywać do %s!

en: Moving photo #
pl: Przesuwanie obrazka nr.

en: - Creating New Album Highlight
pl: - Tworzenie nowej okładki do albumu

en: Reorder this album within the album:
pl: Przestaw ten album do albumu:

en: Reorder this photo within the album:
pl: Przestaw to zdjęcie do albumu:

en: Current Location is %s
pl: Aktualna lokalizacja to %s

en: Select the new location:
pl: Wybierz nową lokalizację:

en: Reorder it!
pl: Przestaw to!

en: Move the album to a new album:
pl: Przesuń ten album do nowego albumu:

en: Move a range of photos to a new album:
pl: Przesuń zakres zdjęć do nowego albumu:

en: To move just one photo, make First and Last the same.
pl: Aby przesunąć tylko jeden obrazek, ustaw pierwszy i ostatni na ten sam obrazek

en: Note: items that have votes will lose these votes when moved to another album
pl: Uwaga: obrazy, które mają głosy, stracą je podczas przeniesienia do innego albumu

en: Note: items that have votes will lose these votes if moved to an album without compatible polling.  Compatible albums are marked with an &quot;%s&quot;.
pl: Uwaga: obrazy, które mają głosy, stracą je jeżeli zostaną przeniesione do albumu bez kompatybilnej implementacji ankiet. Kompatybilne albumy zaznaczone są: &quot;%s&quot;.

en: Create Multiple Users
pl: Utwórz Wielu Użytkowników

en: No file selected.
pl: Nie wybrano plików.

en: Upload failed: %s.
pl: Niepowodzenie wgrywania: %s.

en: Upload went fine, but the file is not readable, please make sure %s is accessable for your webserver. (Also check openbasedir restrictions.)
pl: Wysłanie pliku się powiodło, ale nie da się go odczytać, proszę upewnij się, że %s jest dostępny dla twojego webserwera. (Także zaznacz ograniczenia openbasedir.)

en: adding %s
pl: dodaję %s

en: Send email to %s
pl: Wyślij email do %s

en: Problem with email to %s
pl: Problem z emailem do %s.

en: %s added, %s skipped
pl: %s dodanych, %s pominiętych

en: 1 user | %d users
pl[0]: 1 użytkownik
pl[1]: %d użytkowników
pl[2]: %d użytkowników

en: Create Users
pl: Utwórz Użytkowników

en: Create multiple new users from a file.
pl: Utwórz wielokrotnie użytkowników z pliku.

en: Notes:
pl: Notka:

en: The members file should be one user per line, and the fields should be space separated.  Each line is of the form:<br> <i>username emailaddress fullname</i>.<br>  Only username is required. Everything after the email address is the full name, so there can be spaces in it.<p>
pl: Plik członków powinien być zapisany w formie jednego użytkownika na linię i pola powinny być oddzielone spacjami. Każda linia ma formę:<br> <i>użytkownik adres_email pełna_nazwa</i>.<br> Tylko nazwa użytkownika jest wymagana. Wszystko napisane po adresie email będzie traktowane jako pełna nazwa, przez co mogą występować tam nazwy.<p>

en: The strings !!USERNAME!!, !!FULLNAME!! and !!PASSWORD!! will be substituted in the email with the values from the membership file.  An individual email will be sent to each member with a valid email address in the members file (if &quot;send emails&quot; checkbox is ticked).
pl: Zmienne !!USERNAME, !!FULLNAME!! i !!PASSWORD!! będą zamienione w wiadomościach email na wartości z pliku członkowskiego. Indywidualna wiadomość email będzie wysłana do każdego członka z poprawnym adresem email w pliku członków (jeżeli &quot;wyślij emaile&quot; będzie zaznaczony).

en: missing hash parameter
pl: brak parametru hash

en: The recovery password is not the expected value, please try again
pl: Przywrócenie hasła nie jest oczekiwaną wartością, spróbuj jeszcze raz

en: You must provide your new password.
pl: Musisz podać swoje nowe hasło.

en: Make New Password
pl: Twórz Nowe Hasło

en: Enter the Gallery
pl: Wejście do Twojej Galerii

en: You can change your user information here.
pl: Możesz tutaj zmienić informacje dot. użytkownika.

en: You must enter the new password twice.
pl: Musisz podać nowe hasło dwukrotnie.

en: Change Owner
pl: Zmień właściciela

en: Owner
pl: Właściciel:

en: Warning: you have changed voters from %s to %s.  It is advisable to reset the poll to remove all previous votes.
pl: Ostrzeżenie: zmieniłeś głosowanie z %s na %s. Zaleca się zresetowanie ankiet aby usunąć wszystkie poprzednie głosy.

en: Everybody
pl: Wszyscy

en: Logged in
pl: Zalogowani

en: Poll Properties
pl: Ustawienia ankiety

en: Type of poll for this album
pl: Typ ankiety dla tego albumu

en: Rank
pl: Ranking

en: Critique
pl: Recenzja

en: Number of voting options
pl: Liczba opcji głosowania

en: Show results of voting to all visitors?
pl: Pokazywać wyniki głosowania wszystkim odwiedzającym?

en: Number of lines of results graph to display on the album page
pl: Ilość linii w wynikach graficznych do wyświetlenia na każdej stronie albumu

en: Who can vote
pl: Kto może głosować

en: Orientation of vote choices
pl: Orientacja wyborów do głosowania

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Vote hint
pl: Podpowiedź do głosowania

en: Displayed Value
pl: Wyświetlana wartość

en: Points
pl: Punkty

en: Back to Gallery
pl: Powrót do Galerii

en: Poll Results
pl: Wyniki ankiety

en: Return to  %s
pl: Powrót do  %s

en: Results Breakdown
pl: Wyniki uszkodzone

en: Uploading Photos
pl: Wgrywanie obrazków

en: File upload in progress!
pl: Trwa wgrywanie plików!

en: This page will go away automatically when the upload is complete.  Please be patient!
pl: Ta strona zamknie się sama automatycznie gdy zakończy się wgrywanie. Proszę być cierpliwym!

en: Publish Your Photos and Movies to %s.
pl: Publikuj swoje zdjęcia i filmy do %s.

en: Username and Password are not correct.
pl: Użytkownik i Hasło są niepoprawne.

en: Please Enter Username and Password
pl: Podaj Użytkownika i Hasło

en: Username:
pl: Użytkownik:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Select the Album to which to Publish
pl: Wybierz Album który chcesz publikować

en: Use filenames as captions
pl: Użyj nazwy pliku jako podpisu pod obrazkiem.

en: Create New Album
pl: Nowy album

en: Not Logged In!
pl: Nie zalogowany!!

en: No album specified!
pl: Nie wybrano albumu!

en: This user cannot add photos in %s.
pl: Użytkownik nie może dodawać zdjęć w %s.

en: Press the 'Back' button and try again!
pl: Naciśnij 'Powrót' i spróbuj jeszcze raz!

en: User cannot create ROOT level album.
pl: Użytkownik nie może tworzyć albumow w katalogu głównym.

en: User cannot create nested album in %s.
pl: Użytkownik nie może tworzyć osadzonych albumow w %s.

en: No Parent Album Specified!
pl: Nie sprecyzowano w którym albumie osadzasz!

en: Enter New Album Title
pl: Wpisz tytuł nowego albumu

en: Select Parent Album
pl: Wybierz nadrzędny album

en: NEW TOP LEVEL ALBUM
pl: NOWY ALBUM W GŁÓWNYM KATALOGU

en: User cannot add to album
pl: Użytkownik nie może dodawać do albumu

en: No file specified
pl: Nie wybrano plików

en: Photo Upload
pl: Wgrywanie Zdjęć

en: Upload Photos to
pl: Wgraj zdjęcia do

en: Publishing with Windows XP
pl: Publikowanie z Windows XP

en: Using the Windows XP <i>Publish To the Web</i> feature
pl: Używając opcji <i>Publikuj w sieci</i> z Windows'a XP

en: Windows XP comes with a nice feature that allows you to publish content from your desktop directly to a web service.  %s <b>has experimental</b> support for this feature.
pl: Windows XP jest dostarczony z opcją, która pozwala publikować zawartość w sieci prosto z Twojego pupitu. W %s <b>jest to funkcja testowana</b>, narazie bez wsparcia.

en: It's relatively easy to configure.
pl: Jest to względnie proste do ustawienia.

en: Step 1
pl: Krok 1

en: Download the %sXP Configuration File%s
pl: Ściągnij %sPlik Konfiguracyjny XP%s,

en: Save this file on your PC and rename it %s.
pl: zapisz ten plik na swoim komputerze i zmień jego nazwę na %s.

en: If it asks you for confirmation about changing the file type, answer &quot;yes&quot;.
pl: Jeśli zapyta Cię o zmianę typu pliku - odpowiedz 'Tak',

en: Right click on this file and you should see a menu appear.
pl: potem kliknij prawym przyciskiem myszy na tym pliku i powinno pojawić się menu.

en: Select the <b>Merge</b> option (this should be at the top of the menu).
pl: Wybierz opcję <b>Merge</b> (powinna być na samej górze tego menu).

en: It will ask you if you want to import these values into your registry.
pl: Zapyta Cię czy zapisać wartości w rejestrze,

en: Click &quot;ok&quot;.
pl: kliknij &quot;OK&quot;.

en: It will tell you that the files were imported successfully.
pl: Wyświetli się informacja, że pliki zostały pomyślnie zaimportowane

en: Click &quot;ok&quot; again.
pl: i naciśnij &quot;OK&quot; jeszcze raz.

en: Step 2
pl: Krok 2

en: Open your Windows explorer and browse to a folder containing supported images.
pl: Otwórz Windows Expolorer'a i wejdź do katalogu zawierającego obrazki.

en: Select the image(s) or a folder and there should be a link on the left that says &quot;Publish this file to the web...&quot;
pl: Wybierz obrazek - na lewo powiniem pojawić się link &quot;Publikuj ten plik w internecie...&quot;

en: Click this link and then follow the instructions to log into your Gallery, select an album and publish the image.
pl: Kliknij ten link i podążaj za instrukcjami - zaloguj się do galerii, wybierz album i publikuj obrazek.

en: Return to Add Photos
pl: Wróć do Dodaj obrazki

en: Create User for %s.
pl: Utwórz użytkownika dla %s.

en: This Gallery does not support self-registration by visitors.
pl: Ta Galeria nie suportuje samorejestrowania się przez odwiedzających.

en: You must specify a name.
pl: Musisz podać nazwę.

en: You must specify a valid email address.
pl: Musisz podać prawidłowy adres email.

en: %s has registered.  Email has been sent to %s.
pl: %s został zarejestrowany. Email został wysłany do %s.

en: Gallery Self Registration
pl: Samorejestracja Galerii

en: An email has been sent to %s.
pl: Email został wysłany do %s.

en: Your account information is contained within the email.
pl: Informacje o Twoim koncie zawarte są w wiadomości email.

en: Email could not be sent.  Please contact gallery administrator to register on this site
pl: Email nie mógł być wysłany. Skontaktuj się z administratorem Galerii by się zarejestrować na tej stronie

en: Your account information will be sent to the email address you provide.
pl: Informacje o Twoim koncie zostaną wysłane na email, który podałeś.

en: Rename Album
pl: Zmień nazwę albumu

en: There is already an album with that name!
pl: Istnieje już album o tej nazwie!

en: What do you want to name this album?
pl: Jak chcesz nazwać ten album?

en: The name cannot contain any of the following characters
pl: Nazwa nie może zawierać następujących znaków

en: or
pl: lub

en: spaces
pl: spacji

en: Those characters will be ignored in your new album name.
pl: Te znaki będą pominięte w nowej nazwie albumu

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Reset Voting
pl: Resetuj głosy

en: Do you really want to remove all votes in %s?
pl: Czy na pewno chcesz skasować wszystkie głosy w %s?

en: Remove Votes
pl: Usuń głosy

en: Resize Photo
pl: Przeskaluj obrazek

en: Resizing photos
pl: Skalowanie obrazków

en: Resizing 1 photo...
pl: Skalowanie 1 obrazka...

en: This will resize your intermediate photos so that the longest side of the photo is equal to the target size below and the filesize will be close to the chosen size.
pl: To przeskaluje Twoje zdjęcia dzięki czemu dłuższa krawędź zdjęcia będzie zgodna z docelową wielkością poniżej i rozmiar pliku będzie bliski wybranej wielkości.

en: What is the target size for all the intermediate photos in this album?
pl: Jaka jest docelowa wielkość dla wszystkich zdjęć w tym albumie ?

en: What is the target size for the intermediate version of this photo?
pl: Jaki ma być rozmiar dla tego zdjęcia ?

en: Target filesize
pl: Docelowy rozmiar pliku

en: Maximum side length in pixels
pl: Maksymalna długość boku w pixelach

en: (manual value)
pl: (wartość użytkownika)

en: Apply to nested albums ?
pl: Zastosuj do zagnieżdżonych albumów ?

en: Get rid of resized
pl: Pozbyć się skalowania

en: (Use only the original picture)
pl: (Używaj tylko oryginalnych zdjęć)

en: Change Size
pl: Zmień wielkość

en: Rotate/Flip Photo
pl: Obróć/Odwróć zdjęcie

en: Rotating/Flipping photo.
pl: Obracanie/Odwracanie zdjęcia.

en: (this may take a while)
pl: (to może zająć chwilę)

en: Manipulate again?
pl: Manipulować jeszcze raz?

en: How do you want to manipulate this photo?
pl: Jak chcesz obrócić to zdjęcie?

en: Rotate
pl: Obróć

en: Counter-Clockwise
pl: Obracanie zgodnie ze wskazówkami zegara

en: Clockwise
pl: Zgodnie ze wskazówkami zegara

en: Flip
pl: Do góry nogami

en: Processing and Saving Photos
pl: Przetwarzanie i zachowywanie obrazków

en: Fetching Urls...
pl: Pobieranie URLi...

en: Processing %s as a local directory.
pl: Przetwarzanie %s na lokalny katalog.

en: Unable to find %s locally - trying %s.
pl: Nie udało się znaleźć %s lokalnie - próbowanie %s

en: Could not open url: %s
pl: Nie mogę otworzyć URLa: %s

en: Parsing %s for images...
pl: Przetwarzanie %s dla obrazków...

en: Found %d images
pl: Znajdź %d zdjęć

en: Processing status...
pl: Stan przetwarzania...

en: No images uploaded!
pl: Nie wgrano żadnych obrazków!

en: %d meta file(s) found.  These files contain information about the images, such as titles and descriptions.
pl: %d pliku(ów) meta znaleziono. Te pliki zawierają informacje o obrazach, takie jak tytuły i opisy.

en: Add Files
pl: Dodaj pliki

en: Search Again
pl: Szukaj ponownie

en: Gallery
pl: Galeria

en: Caption:
pl: Podpis:

en: Matching Comments
pl: Pasujących komentarzy

en: From Album
pl: Z albumu

en: KEYWORDS
pl: SŁOWA KLUCZOWE

en: Albums containing %s
pl: Albumów zawierających %s

en: No Album Matches
pl: Żaden album nie pasuje

en: Photos containing %s in caption or comment
pl: Zdjęć zawierających %s w podpisie lub komentarzu

en: No Photo Matches
pl: Brak pasujących obrazków

en: Some albums not searched as they require upgrading to the latest version of %s first.
pl: Część albumów nie została przeszukana, gdyż wymagają aktualizacji do najnowszej wersji %s najpierw.

en: Upgrade all albums.
pl: Aktualizuj wszystkie albumy.

en: Search the Gallery's Album and Photo<br> titles, descriptions and comments
pl: Przeszukuj albumy i obrazki w Galerii<br> tytuły, opisy i komentarze

en: Go
pl: Start

en: play
pl: start

en: normal size
pl: normalny rozmiar

en: forward direction
pl: kierunek do przodu

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Loop
pl: Pętla

en: Fullscreen applet
pl: Aplet Pełnoekranowy

en: Modern browsers
pl: Nowoczesne przeglądarki

en: Compatible but limited
pl: Tryb kompatybilności

en: navigate UP
pl: nawigacja UP

en: Slide Show
pl: Slideshow

en: Sort Album
pl: Sortuj album

en: Select your sorting criteria for this album below
pl: Wybierz kryterium sortowania dla tego albumu

en: Warning:  This operation can't be undone.
pl: Uwaga: Operacji nie da się cofnąć.

en: By Upload Date
pl: Wg daty wgrania

en: By Picture-Taken Date
pl: Wg daty zrobienia obrazka

en: By Filename
pl: Wg nazwy pliku

en: By Number of Clicks
pl: Wg liczby kliknięć

en: By Caption
pl: Wg podpisów

en: By Number of Comments
pl: Wg liczby komentarzy

en: Randomly
pl: Losowo

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Sort
pl: Sortuj

en: Number Albums = %s
pl: Liczba albumów = %s

en: Cache filename = %s ; enabled = %s ; expires = %s
pl: Nazwa pliku cache = %s ; załączone = %s ; wygasa = %s

en: Time now = %s ; Cache time = %s
pl: Czas teraz = %s ; Czas cache = %s

en: Logged In - Disabling Cache
pl: Zalogowany - wyłączanie cache'a

en: Using cache
pl: Używaj cache

en: Not using cache
pl: Nie używa cache'a

en: Cache to be rebuilt
pl: Odbudowa cache'a

en: Version out of date.
pl: Stara wersja.

en: Checking album: %s
pl: Sprawdzanie albumu %s

en: Reading info for photo index = %d , id = %d
pl: Czytanie informacji dla indeksu zdjęć = %d, id = %d

en: Getting SVotes
pl: Pobieranie SVotes

en: Getting Item Clicks
pl: Pobieranie kliknięć na element

en: Getting Item Capture Date
pl: Pobieranie daty zrzutu pozycji

en: Getting Number of Comments
pl: Pobieranie liczby komentarzy

en: Getting Comments
pl: Pobieranie komentarzy

en: Album: %s ; Index: %d ; Votes: %d ; Views: %d; Date: %s; Capture: %s; Comment Date: %s; Rating: %s; Rating count: %d; Random: %d
pl: Album: %s ; Indeks: %d ; Głosów: %d ; Wyświetleń: %d; Data: %s; Capture: %s; Data komentarza: %s; Ocena: %s; Liczba ocen: %d; Losowy: %d

en: Total: %s ; Start: %s ; Last Page: %s
pl: Całkowicie: %s ; Start: %s ; Ostatnia strona: %s

en:  - Images with the most votes
pl: - Obrazy z największą ilością głosów

en:  - Images with the least votes
pl: - Obrazy z najmniejszą ilością głosów

en:  - Top rated images
pl: - Najwyżej ocenione obrazki

en:  - Bottom rated images
pl: - Najniżej ocenione obrazki

en:  - Latest added images
pl: - Ostatnio dodane obrazki

en:  - Oldest images first
pl: - Od najstarszych obrazków

en:  - Latest Capture Date
pl: - Ostatnia data zrzutu

en:  - Oldest Capture Date
pl: - Najstarsza data zrzutu

en:  - Latest Comments
pl: - Ostatnie komentarze

en:  - Oldest Comments
pl: - Najstarsze komentarze

en:  - Random Images
pl: - Losowe obrazy

en:  - Images with the most views
pl: - Obrazy z największą ilością wyświetleń

en:  - Images with the least views
pl: - Obrazy z najmniejszą ilością wyświetleń

en: %d images with comments in album: %s
pl: %d obrazki z komentarzami w albumie: %s

en: %d images in album: %s
pl: %d obrazki w albumie: %s

en: Given albumname: '%s' is invalid !
pl: Nazwa nadana albumowi: '%s' jest nieprawidłowa!

en: %d images with comments in this Gallery
pl: %d obrazki z komentarzami w tej Galerii

en: %d images this Gallery
pl: %d obrazki w tej Galerii

en: Back to stats-wizard
pl: Powrót do konfiguracji statystyk

en: Data load time %d seconds
pl: Czas ładowania danych %d sekund

en: Finished in %d seconds
pl: Skończono w %d sekund

en: Update
pl: Aktualizacja

en: Cache update required.
pl: Konieczna aktualizacja cache'a

en: Some albums not searched as they require upgrading to the latest version of %s first
pl: Część albumów nie została przeszukana gdyż wymagają aktualizacji do najnowszej wersji %s najpierw

en: upgrade all albums
pl: aktualizuj wszystkie albumy

en: Recursing album: %s
pl: Rekursywny album: %s

en: Read cache num photos lock failed.
pl: Blokada odczytu cache'a z numerami zdjęć nie powiodła się.

en: Album name : %s ; index: %s
pl: Nazwa albumu: %s ; indeks: %s

en: Read cache lock failed.
pl: Blokada odczytu cache'a nie powiodła się.

en: add vote
pl: dodaj głos

en: From album
pl: Z albumu

en: Owned by:
pl: Właściciel:

en: Capture Date:
pl: Data zrobienia:

en: Upload Date:
pl: Data wgrania:

en: Views:
pl: Przeglądano:

en: Votes:
pl: Głosów:

en: not rated
pl: nie oceniony

en: Rating:
pl: Oceny:

en: Wizard
pl: Konfigurator

en: Type
pl: Typ

en: Options
pl: Opcje

en: Layout
pl: Układ

en: Filter by Capture Date
pl: Filtruj wg daty zrobienia

en: Show statistics
pl: Pokaż statystyki

en: Maybe your want to use your OWN statistics somewhere .. Just copy and paste the url from this textbox.
pl: Może chcesz użyć swoich własnych statystyk. Po prostu skopiuj adres URL z tego okienka tekstowego

en: Find Orphans
pl: Znajdź sieroty

en: return to admin page
pl: wróć do strony administratora

en: Orphaned Albums:
pl: Osierocone albumy:

en: Orphaned Albums will be re-attached to their parent albums, if at all possible.  If the parent album is missing, the orphan will be attached to the Gallery Root, and it can be moved to a new location from there.
pl: Osierocone albumy będą ponownie przyłączone do nadrzędnych albumów, jeśli to możliwe. Jeżeli album nadrzędny nie istnieje, taki album zostanie przyłączony do Roota Galerii i będzie mógł zostać przeniesiony do nowej lokalizacji stamtąd.

en: Parent Album
pl: Nadrzędny album

en: Orphaned Album
pl: Osierocony album

en: Gallery Root
pl: Root Galerii

en: Re-Attach Orphaned Albums!
pl: Przyłącz ponownie osierocone albumy!

en: Orphaned Files:
pl: Osierocone pliki:

en: Orphaned files will be deleted from the disk.  Orphaned files should never exist - if they do, they are the result of a failed upload attempt, or other more serious issue such as the photos database being overwritten with bad information.
pl: Osierocone pliki zostaną usunięte z dysku. Opuszczone pliki nie powinny nigdy istnieć - jeśli istnieją, to są wynikiem błędnej próby wysłania plików na serwer lub innych poważniejszych spraw takich jak np. zapisanie bazy danych złymi danymi.

en: Album directory
pl: Katalog albumu

en: Orphaned file
pl: Osierocony plik

en: Delete Orphaned Files!
pl: Usuń osierocone pliki!

en: No Orphans Found
pl: Żadne osierocone pliki lub albumy nie zostały znalezione.

en: There are no orphaned elements in this Gallery.
pl: Nie ma osieroconych elementów w tej Galerii.

en: Orphan %s Repaired
pl: Osierocony %s naprawiony

en: Albums
pl: Albumy

en: Files
pl: Pliki

en: The Webserver has not enough permission to delete the following files:
pl: Webserwer nie ma wystarczających uprawnień, aby usunąć następujące pliki:

en: Please check the permission of these files and the folder above. chmod them, or ask your admin to do this.
pl: Proszę daj uprawnienia tym plikom i folderowi, w którym się znajdują. Wykonaj na nich komendę chmod albo poproś twojego administratora, aby to zrobił.

en: Reload
pl: Przeładuj

en: Find and remove comment spam
pl: Znajdź i usuń spam w komentarzach

en: Delete Comments
pl: Skasuj komentarze

en: No action taken!
pl: Nie podjęto żadnej akcji!

en: Deleted %d spam comments
pl: Skasowano %d spamu w komentarzach

en: Deleted %d spam comment. | Deleted %d spam comments.
pl[0]: Skasowano %d spamu w komentarzach
pl[1]: Skasowano %d spamu w komentarzach
pl[2]: Skasowano %d spamu w komentarzach

en: No comment deleted.
pl: Nie skasowano komentarza.

en: Scanned %d albums, %d photos, %d comments in %2.2f seconds
pl: Przeskanowano %d albumów, %d zdjęć, %d komentarzy w %2.2f sekund

en: No spam comments.
pl: Brak spamu w komentarzach.

en: Entry
pl: Wpis

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Commenter
pl: Komentator

en: Comment
pl: Komentarz

en: Delete Checked Comments
pl: Skasuj zaznaczone komentarze

en: Delete from blacklist
pl: Usuń z czarnej listy

en: Error saving blacklist!
pl: Błąd podczas zapisywania czarnej listy!

en: Deleted %d entry from blacklist. | Deleted %d entries from blacklist
pl[0]: Usunięto %d wpis z czarnej listy.
pl[1]: Usunięto %d wpisy z czarnej listy.
pl[2]: Usunięto %d wpisów z czarnej listy.

en: Added to blacklist:
pl: Dodano do czarnej listy:

en: Following duplicates were not added:
pl: Następujące duplikaty nie zostały dodane:

en: Current blacklist
pl: Bieżąca czarna lista

en: Your blacklist is empty.  You must add new entries to your blacklist for it to be useful.
pl: Twoja czarna lista jest pusta. Musisz dodać nowe wpisy do czarnej listy, aby była ona użyteczna.

en: Update Blacklist
pl: Aktualizuj czarną listę

en: Enter new blacklist entries
pl: Dodaj nowe wpisy do czarnej listy

en: Useful blacklists:
pl: Użyteczne czarne listy:

en: You can just cut and paste these blacklists into the text box, or add new entries of your own.
pl: Możesz po prostu wyciąć i wkleić te czarne listy do okienka teksowego albo dodać nowe wpisy.

en: Find blacklisted comments
pl: Znajdź komentarze dodane do czarnej listy

en: View/Edit blacklist
pl: Wyświetl/Edytuj czarną listę

en: Add blacklist entries
pl: Dodaj wpisy do czarnej listy

en: Please Note: Even if the thumbnail image is properly displayed above, the actual full-sized image has been verified to be missing.
pl: Weź pod uwagę: Nawet jeśli miniatura obrazka jest poprawnie wyświetlana powyżej, stwierdzono, że właściwy obrazek nie istnieje.

en: Validate Albums
pl: Sprawdź albumy pod kątem poprawności

en: Missing Files:
pl: Brakujące pliki:

en: The following files are missing from the albums directory.  Information is still stored about the photo in the album data, but the file itself is no longer present for some reason.  These files will cause failures when attempting to migrate to Gallery 2.0. This can be fixed in one of two ways; the first is to simply delete the photo entry from the album.  The second is to manually re-add the file to the albums directory using the filename you see in the left side of the table.
pl: Brakuje następujących plików z katalogu albumów. Informacje na temat zdjęcia są wciąż w danych albumu, ale samego pliku nie ma z jakiegoś powodu. Te pliki będą powodowały błędy przy próbie migracji do Galerii 2.0. Można to naprawić na dwa sposoby; po pierwsze można po prostu usunąć wpis zdjęcia z albumu. Można też ręcznie dodać ponownie plik do katalogu albumów, używając nazwy pliku, którą widać po lewej stronie tablicy.

en: Missing File
pl: Brakujący plik:

en: Action
pl: Akcja

en: delete photo
pl: kasuj zdjęcie

en: No Missing Files
pl: Nie ma brakujących plików

en: There are no missing files in this Gallery.
pl: Nie ma brakujących plików w tej Galerii.

en: Invalid Albums:
pl: Nieprawidłowe Albumy:

en: Invalid Albums are directories which have been created in the albums directory that don't actually contain album data.  The presence of these directories can cause problems for Gallery as well as when trying to migrate to Gallery 2.0
pl: Nieprawidłowe Albumy są katalogami, które zostały utworzone w katalogach albumów, które nie zawierają danych na temat albumów. Obecność takich katalogów może powodować problemy dla Galerii, także przy próbie migracji do Galerii 2.0.

en: Invalid Album
pl: Nieprawidłowy Album:

en: delete directory
pl: usuń katalog

en: No Invalid Albums Found
pl: Nie znaleziono nieprawidłowych albumów

en: There are no invalid albums present in this Gallery.
pl: Nie ma nieprawidłowych albumów obecnych w tej Galerii.

en: Progress
pl: Postęp

en: Upgrade Albums
pl: Aktualizuj albumy

en: The following albums in your gallery were created with an older version of the software and are out of date.
pl: Poniższe albumy w Twojej Galerii zostały stworzone wcześniejszą wersją galerii i są przeterminowane.

en: This is not a problem!
pl: To nie jest problem!

en: We can upgrade them.  This may take some time for large albums but we'll try to keep you informed as we proceed.
pl: Możemy je aktualizować. To może potrwać ale będziesz informowany o postępie.

en: None of your photos will be harmed in any way by this process.
pl: Żaden z obrazków nie ucierpi w tym procesie.

en: Rest assured, that if this process takes a long time now, it's going to make your gallery run more efficiently in the future.
pl: Bądź pewnien, że chociaż proces może potrwać - Twoja galeria będzie chodziła szybciej i efektywniej w przyszłości.

en: All albums are up to date.
pl: Wszystkie albumy są aktualne.

en: The following albums need to be upgraded.  You can process them individually by clicking the upgrade link next to the album that you desire, or you can just %s.
pl: Wymienione albumy muszą zostać zaktualizowane. Możesz to zrobić po jednym klikając na przycisk uaktualnienia obok albumu, lub możesz %s.

en: upgrade them all at once
pl: zaktualizować je wszystkie za jednym razem

en: upgrade
pl: aktualizuj

en: items
pl: pozycji

en: Upgrading Users
pl: Uaktualnianie listy użytkowników

en: The user database in your gallery was created with an older version of the software and is out of date.
pl: Baza użytkowników w Twojej Galerii została stworzona przy pomocy starszej jej wersji i jest przeterminowana.

en: We will upgrade it.  This may take some time.
pl: Zaktualizujemy. To może potrwać kilka minut.

en: Your data will not be harmed in any way by this process.
pl: Żaden z obrazków nie ucierpi w tym procesie.

en: If you get an error, and only some users are upgraded, try refreshing the page to upgrade remaining users.
pl: Jeżeli otrzymasz błąd i tylko niektórzy użytkownicy się zaktualizują, spróbuj odświeżyć stronę by zaktualizować pozostałych.

en: There was a problem upgrading users.  Please check messages above, and try again
pl: Zaistniał problem przy aktualizacji użytkowników. Sprawdź co jest napisane poniżej i sprobój jeszcze raz

en: Retry
pl: Powtórz

en: Users upgraded successfully.
pl: Aktualizacja użytkowników udana.

en: You are not allowed to change your username.
pl: Nie masz mozliwości zmienić twojej nazwy użytkownika.

en: Incorrect password
pl: Niepoprawne hasło

en: You must provide your old password to change it.
pl: Musisz podać stare hasło aby je zmienić.

en: Change User Preferences
pl: Zmień ustawienia użytkownika

en: If you want to change your password, you must provide your old password and then enter the new one twice.
pl: Jeśli chcesz zmienić hasło, podaj stare a potem wprowadź dwa razy nowe hasło.

en: You can change your username to any combination of letters and digits.
pl: Możesz zmienić swoją nazwę na każdą kombinację liter i liczb.

en: Empty
pl: Pusty

en: edit %s
pl: edytuj %s

en: No Caption
pl: Brak Podpisu

en: edit
pl: edytuj

en: Add your comment
pl: dodaj komentarz

en: Commenter:
pl: Komentator:

en: Message:
pl: Komunikat:

en: Post
pl: Wyślij

en: Error:
pl: Błąd:

en: Executing:
pl: Wykonywanie:

en: Results:
pl: Wyniki:

en: none
pl: żaden

en: Debug messages:
pl: Komunikaty z debuga:

en: Status: %s (expected %s)
pl: Status: %s (oczekiwane %s)

en: Getting Dimension of file: %s
pl: Pobieranie rozmiaru pliku: %s

en: The file does not exist ?!
pl: Plik nie istnieje ?!

en: PHP's %s unable to determine dimensions.
pl: PHP %s nie może określić wymiarów.

en: You have no graphics package configured for use!
pl: Nie masz żadnego pakietu graficznego skonfigurowanego do użytku!

en: Unable to determine image dimensions!
pl: Nie może określić wymiarów obrazka!

en: Not closing this window because debug mode is on
pl: Nie zamykam tego okna ponieważ tryb debugowania jest włączony

en: Resizing Image: %s
pl: Skalowanie obrazka: %s

en: No resizing required
pl: Skalowanie nie potrzebne

en: target file size %d kbytes
pl: docelowa wielkość pliku %d kilobajtów

en: -> file size %d kbytes
pl: -> wielkość pliku %d kilobajtów

en: trying quality %d%%
pl: próba jakośći %d%%

en: Done.
pl: Zrobione.

en: No watermark name specified!
pl: Błąd: Nazwa oznakowania nie podana!

en: Call to %s failed in %s for file %s!
pl: Wywołanie do %s nie udane w %s dla pliku %s!

en: File %s type %d.
pl: Plik %s typ %d.

en: Unknown file type: %s
pl: Nieznany typ pliku: %s

en: Can't write to %s.
pl: Nie mogę zapisać do %s

en: Can't read %s.
pl: Nie mogę czytać %s

en: Select Album
pl: Wybierz album

en: Top Level
pl: Główny

en: current location
pl: aktualna lokalizacja

en: self
pl: ja

en: Item Capture Date : %s
pl: Data zrzutu pozycji: %s

en: Could not open lock file (%s)!
pl: Nie mogę otworzyć %s!

en: Could not acquire lock (%s)!
pl: Nie mogłem osiągnąć lokowania danych (%s)!

en: 1 hit | %d hits
pl[0]: 1 trafienie
pl[1]: %d trafienia
pl[2]: %d trafień

en: Sub-albums
pl: Pod-albumy

en: Skipping %s (%s support not enabled)
pl: Pomijanie %s (Obsługa %s nie włączona)

en: Adding %s
pl: Dodaję %s

en: Need help?  Look in the  %s%s FAQ%s
pl: Potrzebujesz pomocy? Zobacz w %s%s FAQ%s

en: Skipping %s (can't handle %s format)
pl: Pomijanie %s (nieznany %s format)

en: Unable to preserve EXIF data (jhead not installed)
pl: Nie mogę odczytać danych EXIF (jhead nie zainstalowany)

en: Generated by %s v%s
pl: Wygenerowane przez %s v%s

en: Powered by %s v%s
pl: Dostarczone przez: %s v%s

en: Skipping invalid email address %s
pl: Pomijanie nieprawidłowego adresu email %s

en: Note: This is an automatically generated email message sent from the %s website.  If you have received this in error, please ignore this message.
pl: Notka: To jest automatycznie wygenerowana wiadomość email wysłana ze strony %s. Jeżeli dostałeś ją przez pomyłke, zignoruj ją.

en: Report abuse to %s
pl: Zgłaszaj nadużycia do %s

en: Email not sent as it is disabled for this gallery
pl: Email nie wysłany gdyż jest wyłączony dla tej galerii

en: Email not sent as no address provided
pl: Email nie wysłany gdyż adres został nie podany

en: Email not sent to %s as it is not a valid address
pl: Email nie wysłany do %s gdyż nie jest to poprawny adres

en: Sender address %s is invalid, using %s.
pl: Adres wysyłającego %s jest nieprawidłowy, użyje %s.

en: not shown
pl: nie pokazane

en: Message
pl: Wiadomość

en: Email sent
pl: Email wysłany

en: Email not sent
pl: Email nie wysłany

en: Last comment %s.
pl: Ostatni komentarz %s.

en: FAILED
pl: NIE UDANE

en: Email activity
pl: Aktywność email

en: Cannot open logfile: %s
pl: Nie mogę otworzyć pliku z logiem: %s

en: Hi !!FULLNAME!!,  
    
    Congratulations.  You have just been subscribed to %s at %s.  Your account name is !!USERNAME!!.  Please visit the gallery soon, and create a password by clicking this link:
    
    !!NEWPASSWORDLINK!!
    
    Gallery @ %s Administrator.
pl: Witaj !!FULLNAME!!,  
    
    Gratulacje.  Zostałeś własnie zarejestrowany do %s na %s.  Nazwa Twojego konta to !!USERNAME!!.  Zapraszamy do odwiedzenia galerii wkrótce i stworzenia hasła klikając na ten link:
    
    !!NEWPASSWORDLINK!!
    
    Gallery @ %s Administrator.

en: gallery title
pl: tytuł galerii

en: gallery URL
pl: URL galerii

en: No Skin
pl: Brak skórki

en: <dt>%s</dt><dd>The original look and feel.</dd>
pl: <dt>%s</dt><dd>Oryginał w porządku.</dd>

en: unknown
pl: nieznany

en: Version
pl: Wersja

en: Last Update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Dots
pl: Kropki

en: Solid
pl: Pełny

en: No frames
pl: Żadnych ramek

en: Just a simple dashed border around the thumb.
pl: Prosta, kreskowana krawędź na około miniatury.

en: Just a simple solid border around the thumb.
pl: Prosta, pełna krawędź na około miniatury.

en: Skipping %s.
pl: Pomijam %s.

en: Can't open %s
pl: Nie mogę otworzyć %s

en: Not valid yet
pl: Nieprawidłowy

en: EXIF Data
pl: Dodatkowe dane EXIF

en: 1 sub-album | %d sub-albums
pl[0]: 1 pod-album
pl[1]: %d pod-albumy
pl[2]: %d pod-albumów

en: No albums
pl: Brak albumów

en: 0 pages
pl: 0 stron

en: %s and %s in this album on %s
pl: %s i %s w tym albumie na %s

en: %s and %s in this album
pl: %s i %s w tym albumie

en: %s in this album on %s
pl: %s w tym albumie na %s

en: %s in this album
pl: %s w tym albumie

en: %s are hidden
pl: %s jest ukrytych

en: %s is hidden
pl: %s jest ukryty

en: add photos
pl: dodaj zdjęcia

en: new nested album
pl: nowy pod-album

en: custom fields
pl: pola użytkownika

en: sort items
pl: sortuj pozycje

en: resize all
pl: przeskaluj wszystkie

en: rebuild thumbs
pl: odbuduj miniatury

en: poll properties
pl: ustawienia ankiety

en: poll results
pl: wyniki ankiety

en: poll reset
pl: reset ankiety

en: view comments
pl: przeglądaj komentarze

en: watermark album
pl: znakowanie albumu

en: album actions
pl: akcje albumu

en: You have no votes recorded for this poll.
pl: Nie ma żadnych głosów w tej ankiecie.

en: Your current choices are
pl: Twoje obecne wybory to:

en: See full poll results
pl: Zobacz pełne wyniki ankiety

en:  or
pl: lub

en: To vote for an image, click on %s.
pl: By zagłosować na zdjęcie, naciśnij na %s.

en: You MUST click on %s for your vote to be recorded.
pl: Musisz nacisnąć na %s po to by Twój głos został zarejestrowany.

en: You have a total of %s and can change them if you wish.
pl: Masz w sumie %s i możesz je zmienić jeśli chcesz.

en: 1 vote | %d votes
pl[0]: 1 głos
pl[1]: %d głosy
pl[2]: %d głosów

en: You can change your choices if you wish.
pl: Możesz tutaj zmienić swoje wybory jeśli chcesz.

en: highlight
pl: wyróżnienie

en: No description
pl: Brak opisu

en: Changed:
pl: Zmieniony:

en: Contains:
pl: Zawiera:

en: 1 item | %d items
pl[0]: 1 element
pl[1]: %d elementy
pl[2]: %d elementów

en: Viewed:
pl: Przeglądano:

en: Movie
pl: Film

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: %s actions
pl: %s akcje

en: Edit Thumbnail
pl: Edytuj miniaturę

en: Rotate/Flip %s
pl: Obróć %s

en: Delete %s
pl: Usuń %s

en: Edit Title
pl: Edytuj tytuł

en: Edit Description
pl: Edytuj opis

en: Highlight %s
pl: Wyróżnij %s

en: Reset Counter
pl: Resetuj licznik

en: Move %s
pl: Przenieś %s

en: Reorder %s
pl: Przestaw  %s

en: Copy %s
pl: Kopiuj %s

en: Show %s
pl: Pokaż %s

en: Hide %s
pl: Ukryj %s

en: Permissions
pl: Prawa

en: Watermark Album
pl: Znakowanie Albumu

en: View Comments
pl: przeglądaj komentarze

en: Hey! Add some photos.
pl: Hej! Dodaj jakieś zdjęcia :]

en: This album is empty.
pl: Ten album jest pusty

en: Email me when one of the following actions are done to this album:
pl: Wyslij do mnie emaila, kiedy jedna z następujących czynności zostanie wykonana z tym albumem:

en: Comments are added
pl: Komentarze zostaną dodane

en: Other changes are made
pl: Inne zmiany zostaną dokonane

en: Deleting comment %d from item with index: %d
pl: Usuwanie komentarza %d z pozycji o indeksie: %d

en: Comments for this Album
pl: Komentarze do tego albumu

en: return to album
pl: wróć do albumu

en: Sorry.  This album does not allow comments.
pl: Przepraszamy, ale ten album nie pozwala na komentarze.

en: resize photo
pl: skaluj zdjęcie

en: View Images
pl: Przeglądaj obrazki

en: normal
pl: normalny

en: full
pl: pełny

en: photo properties
pl: właściwości zdjęcia

en: Send photo to...
pl: Wyślij zdjęcie do...

en: Print photo with...
pl: Drukuj zdjęcie z...

en: process this photo with %s
pl: przetwarzaj to zdjęcie z %s

en: Email me when comments are added
pl: Wyślij do mnie maila kiedy komentarze zostaną dodane

en: Photo Properties
pl: Właściwości zdjęcia

en: Reload EXIF Data From File
pl: Przeładuj dane EXIF z obrazka

en: (if the data is current, this will not appear to do anything)
pl: (jeśli dane są aktualne, to nie zrobi nic)

en: Watermarking album.
pl: Oznakowuje album.

en: No items to watermark.
pl: Brak elementów do znakowania.
